Buitenkans voor het Eiland: zet 16 december alvast in de agenda
In iedere nieuwsbrief vertellen we over Buitenkans voor het eiland, waarin er een flink bedrag naar het eiland komt dat we zo goed mogelijk willen besteden. Als inwoner kunt u mee beslissen over welke projecten daar het meest voor in aanmerking komen.
Uitnodiging inloopbijeenkomst 16 december
Op maandag 16 december 2024 organiseren we een inloopbijeenkomst waarin u kunt aangeven welke projecten van het projectenoverzicht u het meest belangrijk vindt. U bent deze dag van harte welkom tussen 16.00 en 17.30 uur of tussen 19.00 en 20.30 uur. In totaal kost het u ongeveer een half uur van uw tijd. U kunt tussen de genoemde tijden gewoon binnen wandelen, op een moment dat u het beste past. Zet u de datum en tijd alvast in uw agenda?
U kunt – naast de inloopbijeenkomst – ook online laten weten welke
projecten u het meest belangrijk vindt.
De komende periode informeren wij u via de nieuwsbrief en de website over de projecten waar u over kunt stemmen.
Heeft u ook een idee voor een project?
Heeft u zelf een idee voor een project voor de toekomst van het eiland? In de periode januari – maart 2025 gaan we daar mee aan de slag. Juist voor al uw ideeën is ook een deel van de 10 miljoen euro beschikbaar. Alle eilanders bepalen samen voor welke van die projecten er geld beschikbaar komt.
Raadsvergadering op 26 november
Op 26 november 2024 is een beeldvormende raadsvergadering over Buitenkans voor het eiland. De vergadering is ook online te volgen.
Vragen?
Heeft u vragen of wilt u meer weten? Blijf de nieuwsbrief volgen, bekijk de websitepagina:
https://www.schiermonnikoog.nl/buitenkans-voor-het-eiland over dit onderwerp of stuur een mail naar buitenkans@schiermonnikoog.nl.